Talipoğlu Eşya depolama sistemi son zamanlar da giderek yaygın bir hale gelmeye başlamıştır. Her türlü eşyanız şirket tarafından koruma altındadır. Tek yapmanız gereken irtibata geçerek adresinizi vermektir. Adresinize gelen tecrübeli ekip depo yapılacak miktarda karşınıza geliyor. Nakliye ekibi olarak en hızlı şekilde adresinize gelecektir. Daha sonra eşyalar ekip ile tecrübeli şekilde paketlenmektedir. Paketlenen tüm eşyalar kilitlenerek depolara yerleştirilmektedir. Sadece eşya sahibinin açabileceği depolara kilitlidir. Akıllı depoların kapıları kilitlendikten sonra anahtarlar müşterilerin eline teslime edilecektir. Böylelikle hiç kimse eşyanızın deposunu açamaz. Tüm depolanan eşyalar güvenli bir şekilde esas depoya sigortalı olarak götürülür. Böylelikle eşyalarınızı bir süreliğine depolayacak ve ortada kalmaktan kurtulacaksınız. Hiçbir şekilde yorulmayacak ve tek telefon ederek depolama sistemi evinize gelecektir. Aynı şekilde elinizi vurmadan eşyalarınız son derece titiz bir şekilde yerleştirilecektir. Artık kaygısız şekilde tüm eşyalarınız nakliye şirketimiz tarafından korunacaktır. Dilediğiniz zaman istediğiniz yere eşyalarınız getirilerek yerleştirmesini yapabilirsiniz. Uzun ya da kısa süreli olarak rahatlıkla eşyalarınız depoda kalabilir.

Talipoğlu Eşya depolama sayesinde artık işleriniz daha da kolaylaşacak. Üstelik sigortalı ve kilitli olan depolar size tamamen güven verecektir. Uzun bir yolculuğa çıktığınız zaman evinizi boşaltmak zorundaysanız hiç beklemeden bu depolama sistemine güvenebilirsiniz. Nakliye şirketi her türlü yardımı sonuna kadar sağlıyor. Üstün teknoloji ile korunan eşyalarınız artık emin ellerde olacaktır. Böylelikle eşyalarınızı nereye koyacağınız konusunda herhangi bir kaygı çekmeyeceksiniz. Her eşyanız konteyner içerisinde büyük bir güven içerisinde saklanıyor. Bundan dolayı sonsuz bir güven vardır. Beklediğiniz hizmet artık ayağınıza kadar geliyor. Rahat edecek ve eşyalarınız için kaygı duymayacaksınız. Özellikle yurt dışına giden kişiler evini boşaltmak zorunda kaldığından rahatlıkla bu sistemi kullanabilir. Her geçen gün daha da kendini geliştiren şirket sahipleri üstün teknoloji ile çalışıyor. Deponuzu sizden başka hiç kimse açamaz. Bu yüzden anahtarınızı hiç kimseye teslim etmemelisiniz. Ayrıca haftanın yedi günü ve yirmi dört saati donanımlı bir şekilde korunuyor. Akıllı depolarda korunan eşyalarınız güven altında yer alıyor. Teknolojinin giderek ilerlemesinden dolayı artık bu tarz yerler daha da artmaktadır.

Peki, akıllı depolar ne kadar eşya alır? Bir akıllı depo içerisinde 6 adet buzdolabı, 8 adet bulaşık makinesi ya da bir evin tüm eşyaları sığabilir. Bundan dolayı evinizin eşyasını koyacak yer aramanıza ihtiyaç duymayacak ve bir telefon edeceksiniz. Eşya depolama sistemi ile birlikte artık hayatınız değişiyor. Gözünüz arkada kalmayacak ve rahatlıkla teslim edebileceksiniz. Adresinize gelen akıllı depolara eşyalarınız itina ile yerleştirilir. Eşyalar tecrübeli kişiler tarafından yerleştirilmektedir. Çünkü hiçbir boşluğa yer vermeden ve eşyalara zarar gelecek şekilde olmadan yerleşim sağlıyor. Bundan dolayı rahatlıkla güvenebilecek ve hayatınız değişecektir. Eşya depolama sistemi bir telefon kadar yakın olduğundan dolayı anında aramanız yeterlidir.

Hizmet Nakliye Ücreti Depolama Ücreti
1+0 Eşyalar için depolama maliyeti 500 TL + KDV 70 TL + KDV (AYLIK)
1+1 Eşyalar için depolama maliyeti 600 TL + KDV 100 TL + KDV (AYLIK)
2+1 Eşyalar için depolama maliyeti 750 TL + KDV 300 TL + KDV (AYLIK)
3+1 Eşyalar için depolama maliyeti 850 TL + KDV 360 TL + KDV (AYLIK)
4+1 Eşyalar için depolama maliyeti 1000 TL + KDV 420 TL + KDV (AYLIK)
Daha üzeri eşya depolama hizmetimiz için  Fiyat isteyiniz Fiyat isteyiniz